• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Finał „StartUp! GrowUp!”

pwsz sulechow budW dniu 14 czerwca 2016r. odbył się finał projektu „StartUp! GrowUp!” organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Sulechowie. W grze brało udział 11 grup z 8 szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego. Naszą szkołę reprezentowali : Łukasz Bil, Zuzanna Chmielewska, Jakub Dziekciarz, Sebastian Kelm, Mikołaj Makowski, Filip Michalski, Damian Nowak, Lidia Paruzel, Jakub Silny, Paulina Żarska pod opieką pań Agnieszki Hyżorek i Adrianny Krzemińskiej.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że projekt  naszych uczniów został doceniony przez inwestorów, którzy przyznali im laur „INNOWATOR 2016 LOIiWA” za najbardziej innowacyjny produkt. Oceniali nas :   Łukasz Rut - Dyrektor - Park Technologiczny Interior,   Dariusz Przybyłek - Menadżer ds. Rozwoju i Innowacji przy Zachodniej Izbie Przemysłowo Handlowej,   Wojciech Szefner- Prezes  w Lubuskim Ośrodku Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych przy PWSZ w Sulechowie.

Naszą grupę, EKO- REAKTOR, wysoko ocenili eksperci z PWSZ w Sulechowie przyznając pięć „odznak jakości”.  Odznaki potwierdzają istotne dla danej branży cechy - wartości:

  • Energetyka - odznaka INNOWACYJNOŚCI przyznana przez panią Agatę Jutrzenkę 
  • Administracja i Gospodarka i rozwój zrównoważony- znak ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU przyznany przez dr Barbarę Jurkowską 
  • Technologia Żywności i Żywienie Człowieka – znak JAKOŚCI przyznany przez dr Justynę Korycką
  • Turystyka i rekreacja – znak WALORU TURYSTYCZNEGO przyznany przez dr Agnieszkę Gandecką
  • Ogrodnictwo – odznaka PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA przyznana przez dr Agnieszkę Szczecińską-Maj

Młodzież zdobyła ogromne doświadczenie w przygotowaniu i tworzeniu produktu. Ponadto zasmakowała dreszczyka emocji związanego z rywalizacją oraz sprzedażą własnego pomysłu. Nabrała umiejętności przedstawienia go na forum i przed inwestorami.

Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w projekcie „StartUp!GrowUp!”.

(wł/aa)

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZSTIZ

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZSTiZ