• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – X Jubileuszowa Edycja!

logistyk 2Dnia 4  października 2017 r.  w naszej szkole rozpoczną się zmagania związane z kolejną już  edycją Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej  organizowanej pod patronatem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu i Minister Edukacji Narodowej. W tym roku szkolnym udział biorą uczniowie  z klas technikum logistyki:  2TL, 3TL oraz 4TL. Wyniki ich zmagań będziemy mogli poznać dopiero 27  października br.

Eliminacje rozpoczną  się punktualnie o godzinie 11.00. Uczniowie naszej szkoły etap I rozpoczną od rozwiązywania  testów, które mogą otworzyć im drogę do zwycięstwa w X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. W ciągu 40 minut uczniowie będą musieli znaleźć odpowiedzi na 25 pytań z zakresu ogólnej wiedzy logistycznej, przewidzianej podstawą programową dla zawodu technika logistyka i technika spedytora.

Organizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki turniej wiedzy to dla wielu młodych ludzi szansa na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, ale również początek kariery w zawodzie logistyka oraz spedytora.

Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

(mm/aa)

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZSTIZ

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZSTiZ