• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Kolejna grupa uczniów zdobywa dodatkowe uprawnienia zawodowe

budynek pzstizPrawie cztery tygodnie temu rozpoczął się kolejny rok szkolny, nowy rok szkolny, a u nas bez zmian. Dajemy z siebie wszystko to co najlepsze.  A cóż może być lepszego w przypadku uczniów kształcących się zawodowo od dodatkowych umiejętności zawodowych. W ramach trwającego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Świebodzińskim”, zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez p. Joannę Wolniewicz, kolejna grupa uczniów zdobywa uprawnienia na kursach kwalifikacyjnych.

Tym razem szkolą się uczniowie z kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa. 8 uczniów zdobywa uprawnienia barmańskie, 16 bierze udział w zajęciach baristycznych.  Czy warto wziąć udział w kursach zaplanowanych przez szkołę, a realizowanych w ramach projektu? Z pewnością tak !!!  Ważne jest, aby każda wiedza była oparta o umiejętności praktyczne, które nasze kursy zapewniają.
Otrzymując od doświadczonych instruktorów cenne wskazówki uczniowie podnoszą swoje kwalifikacje poszerzając tym samym ścieżkę przyszłej kariery zawodowej.

(so/aa)

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZSTIZ

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZSTiZ