• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Konkurs spawalniczy "Spawanie łączy nie tylko metale"

spawalniczy 17W dniu 26 października 2017 roku w naszej szkole odbył się finał V edycji Konkursu Spawalniczego pt. „Spawanie łączy nie tylko metale". Projekt jest realizowany we współpracy z firmą  Adient Polska Sp. z o.o. w ramach projektu współpracy ze społecznością lokalną i placówkami edukacyjnymi "Blue Sky Involve 2017". Konkurs skierowany był do uczniów kierunków mechanicznych.

W konkursie wzięło udział 69 uczniów z 6 klas: 2TLm, 3TM, 4TMż, 2CS, 3CE i 3SJ.

Po pierwszym etapie konkursu, w którym uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru zawierający 40 zadań zamkniętych, do rywalizacji  finałowej zakwalifikowało się 15 uczniów tworzących pięć trzyosobowych drużyn.

W finale miejsce pierwsze zajęła klasa 3TM (Makowska Sylwia, Popiel Patryki i Stefański Dominik), miejsce drugie wywalczyła klasa 4TMż (Dojas Jakub, Krzywy Adam i Donarski Mateusz) natomiast miejsce trzecie zajęła klasa 2CS (Kieliszek Paweł, Kwiran Dominik i Wróblewski Dawid).

Ponieważ zadania dotyczące spawalnictwa były bardzo trudne, często wychodzące poza program nauczania, Komisja Szkolna serdecznie dziękuje wszystkim uczestniczącym uczniom za udział w zawodach i gratuluje uzyskanych rezultatów.

(ah/aa)

 

 

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZSTIZ

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZSTiZ