• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Kolejny sukces logistyków !

logistyk 3Zakończył się pierwszy szkolny etap 10 jubileuszowej Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej pod patronatem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W tym roku do Olimpiady zgłosiło się ponad 8700 uczniów z 284 szkół z całej Polski.  Podczas pierwszego etapu uczestnicy Olimpiady konfrontowali swoją wiedzę z 25-punktowym testem przygotowanym przez specjalistów z kierowanego przez profesora Mariusza Jedlińskiego Komitetu Naukowego.

Z naszej szkoły do zmagań przystąpiło 47 uczniów z klas 2 TL, 3TL i 4 TL. Z końcem października otrzymaliśmy wyniki etapu szkolnego. Do okręgowych eliminacji (etap II) dostało się trzech uczniów. Są nimi: Dominika Siedlecka 4 TL, Agata Budner 3 TL oraz Arkadiusz Świtała 3 TL, którzy 1 grudnia br. przystąpią do kolejnych eliminacji. Organizatorzy przewidują, że weźmie w nim udział około pięciuset uczniów. Także w tym etapie uczestnicy będą musieli skonfrontować swoją wiedzę ze składającym się z 25 punktów testem, ale jednak znacznie trudniejszym niż w pierwszym etapie, bo składającym się z pytań wielokrotnego wyboru. Zwycięzców tego etapu poznamy 15 grudnia 2017 roku.

Gratulujemy !

(mm/aa)

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZSTIZ

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZSTiZ