• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Informatycy PZS na Dniu Otwartym Uniwersytetu Zielonogórskiego

uz dniotw informatyk7 marca 2018 r. na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego odbył się Dzień Otwarty. Wydział tego dnia odwiedziły między innymi klasy  3Ti i 4Ti  naszej szkoły wraz z opiekunami i organizatorami wycieczki – Arturem Augustyniakiem, Piotrem Ciechanowiczem i Dorotą Monczyn. Podczas wizyty na Wydziale uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych pokazach i warsztatach laboratoryjnych oraz kilku specjalnie przygotowanych krótkich wykładach popularno-naukowych  związanych z kierunkami studiów realizowanymi na Wydziale.

Dodatkowo młodzież zapoznała się z warunkami studiowania, poznała kierunki studiów prowadzonych na Wydziale oraz dowiedziała się – w zależności od wyboru kierunku -  jak może wyglądać ich przyszła ścieżka kariery zawodowej.

W ramach Dnia Otwartego prezentowały się też firmy partnerskie Uniwersytetu Zielonogórskiego, wspierające merytorycznie prowadzone na Wydziale zajęcia, akademie i koła naukowe. Partnerzy biznesowi zaprezentowali obszary swojej działalności w specjalnych laboratoriach i wykładach.

(aa/aa)

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZSTIZ

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZSTiZ